MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 12645452
nr 1264 5452
Fåtölj
1940-/50-tal
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:27:21
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr